Malý úlet v podobě rozebírní pohádek

11. prosince 2011 v 21:23 |  Kresby
Chtěla bych vám představit některé mé povedenější výtovry z malířské tvorby.
Jak jste si již mohli všimnout, přidala jsem novou rubriku s názvem má tvorba.
Tohle jsem kreslila asi třičtvrtě hodiny, což je na mou trpělivost ažskoro příliš.Musím sama sebe pochválit za snahu... vlastě se mi ten obrázek docela líbí-ale fuj, samochvála smrdí!-. Zajímal by mě váš názor. Buďte prosím šetrní a připomínky,pokárání,upomínky, či nadávky snášejte na mou hlavou s šetrností.

Ten obrázek jsem nazvala 1.krok Popelky na bál, přesto, že mi to spíše připomíná salasa tanečnici. Stačí už jen kastaněty.
Jenže já mám takový pocit, že popelka nebyla zas až tak nevinná jak z té pohádky vyplívá.Jenom se nad tím zamyslete: Popelka sice musí uklízet a šít, to jí nikdo nebere a já s vážnou tváří říkám, že to byla vážně chdinka, zas na druhou stranu, nakonec měla prince ona a to jenom proto, že jí pomohla nějaká víla či co.Některé dívky se na ten ples vypravovlai třeba šest hodin a ona se promění v krasavici během deseti sekund.Navíc pohádka se nezmiňuje o tom, že komotřička víla neprovedla žádné plastické operace a bůh ví co ještě. Né, samozřejmně, tohle je zmaximalizováné, ale na stranu druhou, všichni si musíme přiznat, že Popelka nebyla zas tak nevinná jak se první pohled zdá. Pořát na to ale není tak strašně jako Sněhurka, která si hrála na mrtvou, aby jí políbil první nekrofil, kterej na ní narazí, nebo zlatovláska,růženka a mnoho dalších.Vlastně ve všech pohádkách sou princové tak trochu truhlíci a princezny takové prohrané mrchy. Nechci tvrdit, že to tak není i ve skutečnosti-cožby ovšem mohlo zavánět feminizmem- ale v pohádkách je to takovým nevinným náznakem přehnané až do maximum... no to jsme ovšem odbočili.... tak tenhle článek je na čase-radši- ukončit
Vaše potměšilá DEM
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Laira Laira | Web | 12. prosince 2011 v 9:22 | Reagovat

hezký obrázek, a je super, že je tady rubrika o tvé malířské tvorbě :)

2 Naty-sweet Naty-sweet | Web | 12. prosince 2011 v 11:02 | Reagovat

Vůbec to nevadí!!Jak by to mohlo vadit??Jsem moc ráda :))
Je fakt,že když se pořádně zamyslíme nad různými pohádkami,tak vždycky tam je něco co není dokončené,ale pohádky jsou přece pro radost tak bych se tím moc nezabývala :))
A jinak obrázek moc hezkej :)) Ještě bych ho zkusila vybarvit a dodělat detaily,ale jinak hezký :))

3 Laira Laira | Web | 12. prosince 2011 v 17:21 | Reagovat

fakt to je super :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama